Antibakteriálny univerzálny ekologický čistič Ocean Saver® Antibacterial Cleaner Ocean Mist

Antibakteriálny univerzálny čistič EcoDrop™ udržuje povrchy žiarivé a bez baktérií. Náš Anti-bac EcoDrop™ je biologicky odbúrateľný, rastlinný, ekologický a dokázateľne ničí 99,9% baktérií. Je to silný antibakteriálny sprej, ktorý je vhodný do kuchyne, do kúpeľne i mimo nej.

Skladom
Kód: 44
Značka: OceanSaver®
€2,99 €2,49 bez DPH
Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.015 kg
Rozmer krabičky: 112 x 23 x 40 mm (v x h x š)

Ocean Saver® Antibacterial Cleaner Ocean Mist

Ocean saver s antibakteriálnym účinkom bol vyvinutý s cieľom zabezpečiť, aby ste mohli úspešne odstrániť každodenné nečistoty,  špinu a povrchy zanechali čisté. Je ideálny na použitie tam, kde sa pripravuje jedlo, pri čistení chladničiek, na povrch stoličiek a stolov, taktiež aj na toaletách, prípadne aj na dezinfekciu odpadkových  košoch.

Zloženie:

>30% Neiónové povrchovo aktívne látky, fenoxietanol, benzalkóniumchlorid, parfumy, linalol, limonén, geraniol, citral. 100 g produktu obsahuje 2g  benzalkóniumchloridu.

 

Použitie:

Ľahko sa používa ... Jednoducho vložte kapsulu EcoDrop™ do prázdnej fľaše, pridajte vodu, pretrepte a môžete okamžite začať používať.

Jeden EcoDrop™ vložte do čistej 750 ml fľaše s rozprašovačom a naplňte ju v celom objeme vodou.  Uzavrite nádobu a dôkladne pretrepte. Chvíľku počkajte, kým sa EcoDrop™ kapsula úplne nerozpustí.  Nastriekajte na povrch zo vzdialenosti 20 cm a nechajte pôsobiť 2 minúty a pretrite čistou vlhkou utierkou.

Pri opakovanom používaní staršej nádoby (fľaše) s rozprašovačom, dôkladne nádobu opláchnite a nalepte novú nálepku, ktorá je súčasťou balenia.

 

UPOZORNENIE:

Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Poznámka: Nižšie uvedené bezpečnostné informácie sú určené iba pre koncentrované kapsule (v prípade, že sa Vám kapsula s koncentrátom pretrhne). Po zriedení vodou tieto varovania neplatia.

PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Opláchnite pokožku vodou.

PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Ihneď vyplachujte niekoľko minút veľkým množstvom vody. Ak máte kontaktné šošovky, tak ich vyberte a pokračujte vo vyplachovaní. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc.

PO POŽITÍ: Okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento štítok. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky.