Antibakteriálny univerzálny ekologický čistič Ocean Saver® Antibacterial Cleaner Ocean Mist

Antibakteriálny univerzálny čistič EcoDrop™ udržuje povrchy žiarivé a bez baktérií. Náš Anti-bac EcoDrop™ je biologicky odbúrateľný, rastlinný, ekologický a dokázateľne ničí 99,9% baktérií. Je to silný antibakteriálny sprej, ktorý je vhodný do kuchyne, do kúpeľne i mimo nej.

Skladom
Kód: 44
Značka: OceanSaver®
€2,99 €2,49 bez DPH
Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.015 kg
Rozmer krabičky: 112 x 23 x 40 mm (v x h x š)

Ocean Saver® Antibacterial Cleaner Ocean Mist

Ocean saver s antibakteriálnym účinkom bol vyvinutý s cieľom zabezpečiť, aby ste mohli úspešne odstrániť každodenné nečistoty,  špinu a povrchy zanechali čisté. Je ideálny na použitie tam, kde sa pripravuje jedlo, pri čistení chladničiek, na povrch stoličiek a stolov, taktiež aj na toaletách, prípadne aj na dezinfekciu odpadkových  košoch.

Zloženie:

>30% Neiónové povrchovo aktívne látky, fenoxietanol, benzalkóniumchlorid, parfumy, linalol, limonén, geraniol, citral. 100 g produktu obsahuje 2g  benzalkóniumchloridu.

 

Použitie:

Ľahko sa používa ... Jednoducho vložte kapsulu EcoDrop™ do prázdnej fľaše, pridajte vodu, pretrepte a môžete okamžite začať používať.

Jeden EcoDrop™ vložte do čistej 750 ml fľaše s rozprašovačom a naplňte ju v celom objeme vodou.  Uzavrite nádobu a dôkladne pretrepte. Chvíľku počkajte, kým sa EcoDrop™ kapsula úplne nerozpustí.  Nastriekajte na povrch zo vzdialenosti 20 cm a nechajte pôsobiť 2 minúty a pretrite čistou vlhkou utierkou.

Pri opakovanom používaní staršej nádoby (fľaše) s rozprašovačom, dôkladne nádobu opláchnite a nalepte novú nálepku, ktorá je súčasťou balenia.

 

UPOZORNENIE:

Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Poznámka: Nižšie uvedené bezpečnostné informácie sú určené iba pre koncentrované kapsule (v prípade, že sa Vám kapsula s koncentrátom pretrhne). Po zriedení vodou tieto varovania neplatia.

PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Opláchnite pokožku vodou.

PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Ihneď vyplachujte niekoľko minút veľkým množstvom vody. Ak máte kontaktné šošovky, tak ich vyberte a pokračujte vo vyplachovaní. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc.

PO POŽITÍ: Okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento štítok. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie