Čistič podlahy (všetky povrchy) Ocean Saver® ALL PURPOSE FLOOR CLEANER ECODROP, RHUBARB CORAL

Náš univerzálny čistič podláh EcoDrop™ eliminuje škvrny z akejkoľvek podlahy a zanecháva ich žiarivé s jemnou vôňou sviežej a ovocnej rebarbory. Ideálna náhrada za váš existujúci čistič alebo sprej na podlahy.

Skladom
Kód: 46
Značka: OceanSaver®
€2,99 €2,49 bez DPH
Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.015 kg
Rozmer krabičky: 112 x 23 x 40 mm (v x h x š)

Ocean Saver® ALL PURPOSE FLOOR CLEANER ECODROP, RHUBARB CORAL

Bude to Váš pomocník na každodenné čistenie, ktorý zanecháva vo vašom dome sviežu vôňu rebarbory.

Zloženie:

<5% Neiónové povrchovo aktívne látky, fenoxyetanol, parfumy.

Použitie:

Ľahko sa používa ... Jednoducho vložte kapsulu EcoDrop do prázdnej fľaše, pridajte vodu, pretrepte a môžete okamžite začať používať.

Jeden EcoDrop™ vložte do čistej 750 ml fľaše s rozprašovačom a naplňte ju v celom objeme vodou.  Uzavrite nádobu a dôkladne pretrepte. Chvíľku počkajte, kým sa EcoDrop™ kapsula úplne nerozpustí.  Nastriekajte na povrch zo vzdialenosti 20 cm a nechajte pôsobiť 2 minúty a pretrite čistou vlhkou utierkou.

Náš univerzálny čistič na podlahu je možné použiť aj v sprejovom mope alebo vedre. Kapsulu EcoDrop™ pred použitím úplne zrieďte v nádobe.

Pri opakovanom používaní staršej nádoby (fľaše) s rozprašovačom, dôkladne nádobu opláchnite a nalepte novú nálepku, ktorá je súčasťou balenia.

 

UPOZORNENIE:

Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Poznámka: Nižšie uvedené bezpečnostné informácie sú určené iba pre koncentrované kapsule (v prípade, že sa Vám kapsula s koncentrátom pretrhne). Po zriedení vodou tieto varovania neplatia.

PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Opláchnite pokožku vodou.

PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Ihneď vyplachujte niekoľko minút veľkým množstvom vody. Ak máte kontaktné šošovky, tak ich vyberte a pokračujte vo vyplachovaní. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc.

PO POŽITÍ: Okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento štítok. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky.