Ekologický čistič kúpeľní s vôňou granátového jablka Ocean Saver® Bathroom Cleaner De-scaler Drop Pomegranate

Ekologický odstraňovač vodného kameňa EcoDrop™ založený na rastlinnej báze s granátovým jablkom, ktorý Vám zanecháva  dlhotrvajúci lesk. Perfektná náhrada za váš existujúci sprej na čistenie kúpeľne.

Skladom
Kód: 47
Značka: OceanSaver®
€2,99 €2,49 bez DPH
Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.015 kg
Rozmer krabičky: 112 x 23 x 40 mm (v x h x š)

Ocean Saver® Bathroom Cleaner De-scaler Drop Pomergranate

Kapsula na čistenie kúpeľne Ocean Saver® bola vyvinutá na zvládnutie všetkých náročných úloh pri čistení kúpeľne. Rozpúšťa mydlovú špinu,  odstraňuje nečistoty a odolné škvrny a čistí všetky povrchy vašej kúpeľne. Zároveň odstráni vodný kameň z nerezových povrchov a zanechá vôňu granátového jablka a dlhotrvajúci lesk.

Zloženie:

>30% Neiónové povrchovo aktívne látky, fenoxyetanol, parfumy, Linalool, Limonén, Eugenol.

Použitie:

Ľahko sa používa ... Jednoducho vložte kapsulu EcoDrop™ do prázdnej fľaše, pridajte vodu, pretrepte a môžete okamžite začať používať.

Jeden EcoDrop™ vložte do čistej 750 ml fľaše s rozprašovačom a naplňte ju v celom objeme vodou.  Uzavrite nádobu a dôkladne pretrepte. Chvíľku počkajte, kým sa EcoDrop™ kapsula úplne nerozpustí.  Nastriekajte na povrch zo vzdialenosti 20 cm a nechajte pôsobiť 2 minúty a pretrite čistou vlhkou utierkou.

Pri opakovanom používaní staršej nádoby (fľaše) s rozprašovačom, dôkladne nádobu opláchnite a nalepte novú nálepku, ktorá je súčasťou balenia.

 

UPOZORNENIE:

Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Poznámka: Nižšie uvedené bezpečnostné informácie sú určené iba pre koncentrované kapsule (v prípade, že sa Vám kapsula s koncentrátom pretrhne). Po zriedení vodou tieto varovania neplatia.

PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Opláchnite pokožku vodou.

PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Ihneď vyplachujte niekoľko minút veľkým množstvom vody. Ak máte kontaktné šošovky, tak ich vyberte a pokračujte vo vyplachovaní. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc.

PO POŽITÍ: Okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento štítok. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie