Ekologický odmasťovací čistič na kuchyne Ocean Saver® Kitchen Degreaser Cleaner Sachet Citrus Kelp

Ekologický prostriedok na čistenie kuchyne Power Clean s vôňou citróna, ktorý udrží vašu kuchyňu žiarivú a čistú.  

Skladom
Kód: 49
Značka: OceanSaver®
€2,99 €2,49 bez DPH
Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.015 kg
Rozmer krabičky: 112 x 23 x 40 mm (v x h x š)

Ekologický odmasťovací čistič na kuchyne Ocean Saver® Kitchen Degreaser Cleaner Sachet Citrus Kelp

Ekologicky nezávadný kuchynský odmasťovač EcoDrop™ s citrónom, vyrobený na rastlinnej báze, je dokonalým prostriedkom na ťažko odstrániteľné mastné škvrny. Zanechá mimoriadne žiarivý lesk a sviežu vôňu citrónu od varnej dosky po kuchynský drez. Perfektná náhrada za váš existujúci nerecyklovateľný kuchynský čistiaci sprej.

 

Zloženie:

>30% Neiónové povrchovo aktívne látky, fenoxyetanol, parfumy, Linalool.

 

Použitie:

Ľahko sa používa ... Jednoducho vložte kapsulu EcoDrop™ do prázdnej fľaše, pridajte vodu, pretrepte a môžete okamžite začať používať.

Jeden EcoDrop™ vložte do čistej 750 ml fľaše s rozprašovačom a naplňte ju v celom objeme vodou.  Uzavrite nádobu a dôkladne pretrepte. Chvíľku počkajte, kým sa EcoDrop™ kapsula úplne nerozpustí.  Nastriekajte na povrch zo vzdialenosti 20 cm a nechajte pôsobiť 2 minúty a pretrite čistou vlhkou utierkou.

Pri opakovanom používaní staršej nádoby (fľaše) s rozprašovačom, dôkladne nádobu opláchnite a nalepte novú nálepku, ktorá je súčasťou balenia.

 

UPOZORNENIE:

Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Poznámka: Nižšie uvedené bezpečnostné informácie sú určené iba pre koncentrované kapsule (v prípade, že sa Vám kapsula s koncentrátom pretrhne). Po zriedení vodou tieto varovania neplatia.

PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Opláchnite pokožku vodou.

PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Ihneď vyplachujte niekoľko minút veľkým množstvom vody. Ak máte kontaktné šošovky, tak ich vyberte a pokračujte vo vyplachovaní. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc.

PO POŽITÍ: Okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento štítok. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky.